اخبار

برگزاری مسابقه غیر حضوری ترتیل خوانی قرآن کریم در اصفهان ویژه دختران

برگزاری مسابقه غیر حضوری ترتیل خوانی قرآن کریم در اصفهان ویژه دختران
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزاری مسابقه غیر حضوری ترتیل خوانی قرآن کریم ویژه دختران ساکن در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی با اعلام این خبر گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها مسابقه غیر حضوری ترتیل خوانی قرآن کریم ویژه دختران ساکن در استان اصفهان در مقطع سنی 10 تا 14 سال توسط گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌کند.
 
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه آیات انتخابی شامل ده خط از جزء یک یا جزء سی‌ام قرآن کریم به انتخاب شرکت کنندگان باشد، خاطرنشان کرد: آثار ارسالی اختصاصا توسط داور خواهر بررسی خواهد شد و علاقه مندان برای حضور در این مسابقه می‌توانند یک کلیپ تصویری از اجرای خود به همراه تصویر کارت ملی را در پیام رسان ایتا به شناسه @Montazer_hedayat  ارسال نمایند.
 
وی با تاکید بر لزوم ارسال آثار به صورت افقی، بدون قطعی صدا و تصویر در حداکثر 40 مگابایت تصریح کرد: شرکت کنندگان در ابتدای کلیپ؛ نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت، سن، تلفن همراه، ذکر صفحه و آیات مورد تلاوت را بیان و نیز عنوان کلیپ ارسالی نیز نام و نام خانوادگی شرکت کننده باشد.

مسابقه ترتیل غیر حضوری خواهران

 
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه هر نفر مجاز به ارسال یک کلیپ بوده و تلاوت آیات بر اساس مصحف عثمان طه باشد، اظهار کرد: تلاوت‌ها نباید تقلیدی بوده و اگر تقلیدی بود تنها به تقلید از استاد پرهیزگار یا استاد منشاوی اجرا شود همچنین آداب و شرایط در اجرا نظیر مکان اجرا، دکور و کیفیت ضبط در داوری موثر است.
 
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مهلت ارسال آثار را 31 تیر و زمان اعلام نتایج را 10 مردادماه همزمان با عید سعید قربان اعلام کرد و افزود: پس از داوری آثار به 5 نفر اول 5 میلیون ریال، 5 نفر دوم 3 میلیون ریال و 5 نفر سوم 2 میلیون ریال اعطا خواهد شد.
۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۷:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید