اخبار

برگزاری اولین نشست مدیران فرهنگی هم خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در سال99

برگزاری اولین نشست مدیران فرهنگی هم خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در سال99
همزمان با روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، اولین نشست مدیران فرهنگی هم خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل همراه با دیدار با رئیس و کارمندان اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از برگزاری اولین نشست مدیران فرهنگی هم خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل همزمان با سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد و گفت: این نشست همراه با دیدار با رئیس و کارمندان این اداره با حضور رؤسای اداره اوقاف و امور خیریه، اداره کتابخانه های عمومی، مسئول حوزه هنری شهرستان، رئیس دفتر امام جمعه، رئیس هیأت مذهبی و رئیس دبیرخانه آئین ها و همایش های مذهبی شهرستان در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان تبیلغات اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) گفت: حوزه های مشترک کاری این دو اداره بسیار فراوان است و اشتراکات بسیار خوبی در حوزه های مختلف وجود دارد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل، ضمن اعلام آمادگی هرگونه همکاری در این حوزه افزود: رسالت مشترک این دو اداره در حوزه ترویج فرهنگ و معارف دینی و اسلامی، هم افزایی بیشتر بین این دو اداره را می طلبد.

ضابطی اظهار کرد: ادارات فرهنگی هم خانواده در سال گذشته برنامه های مشترک بسیار مطلوبی در حوزه های فرهنگی و هنری بویژه برنامه های ارزشی، دینی و مذهبی در سطح شهرستان برگزار نمودند.

وی ادامه داد: این برنامه ها به فراخور رویدادها و مناسبت های برگزار شده، خود شاهد و گواه بر این است که استمرار این برنامه ها سبب تقویت دینی و ترویج معارف اسلامی از طریق ابزار فرهنگ و هنر، و تبلیغ و اطلاع رسانی در جامعه شده و اثرگذاری بیشتری را بدنبال دارد که یکی از دلایل این اثربخشی همین انجام امور فرهنگی بصورت مشترک می باشد.

سعید ضابطی در این دیدار، ضمن تأکید بر ضرورت و استفاده از ظرفیتهای فضای مجازی بویژه برای انجام برنامه های فرهنگی هنری، تصریح کرد: نباید به دلیل شیوع این ویروس برنامه های دستگاه های فرهنگی تحت الشعاع قرار گیرد. بخصوص برنامه هایی که موجب آگاه سازی و آگاهی بخشی به مردم و جامعه در این شرایط می شود.

خاطرنشان می شود، در پایان این دیدار، از رئیس و کارمندان اداره تبلیغات، با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر به عمل آمد.

۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید