اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با امام جمعه نطنز

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با امام جمعه نطنز
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی امام جمعه نطنز دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، به مناسبت دهه کرامت و فرارسیدن سالروز میلاد باسعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و حضرت امام رضا علیه السلام علی مشربی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز با حجت الاسلام والمسلیمن یعقوبی امام جمعه شهر نطنز دیدار نمود.

در این دیدار ابتدا حجت الاسلام والمسلیمن بعقوبی امام جمعه نطنز با ذکر احادیث و روایات مختلف در خصوص اهمیت گرامیداشت دهه کرامت و برگزاری برنامه های مناسب فرهنگی مذهبی در سطح شهرستان نکاتی را ایراد نمود.

سپس علی مشربی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز به تشریح برنامه های این اداره در دهه کرامت پرداخته و برنامه های اجرایی در هفته کرامت در سطح شهرستان نطنز را به اطلاع امام جمعه رساند.

این دیدار با بحث و بررسی گزارشات جلسات کارشناسی شورای فرهنگ عمومی شهرستان نطنز ادامه پیدا کرد و اولویت های فرهنگی شهرستان نطنز برای طرح در جلسات آینده شورای فرهنگ عمومی شهرستان نطنز مطرح شد.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نطنز اظهار امیدواری کرد جلسات شورا را به صوت منظم و مدون هرماه برگزار و مصوبات آن در سطح شهرستان به اجرا درآید

در کنار ارائه گزارشات شورای فرهنگ عمومی و برنامه های دهه کرامت، گزارش فعالیت های فرهنگی و هنری در دوران مبارزه با بیماری منحوس کرونا نیز به امام جمعه ارائه شد.

۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید