اخبار

تلاش فرهنگی خدمتی بلند مرتبه و گرانقدر است

تلاش فرهنگی خدمتی بلند مرتبه و گرانقدر است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در دیدار با رئیس بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی گفت: تلاش فرهنگی در سرزمینی که گستردگی و تنوع جلوه های فرهنگی از ویژگی های بارز آن است خدمتی بلند مرتبه و گرانقدر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی ضمن دیدار با دکتر سروی زاده رئیس بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی با وی به گفتگو نشست.

میثم نمکی در این دیدار از خدمات رئیس بیمارستان و مدافعان سلامت قدردانی نموده و آرزوی سلامتی برای آنان و بیماران بستری در بیمارستان نمود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در ادامه افزود: ما در این ایام نوع دیگری از ایثار و از خود گذشتگی را در بین پزشکان و پرستاران کشور در برابر این بیماری منحوس دیدیم که این نشانه ای از فرهنگ بالای ایرانیان در شرایط سخت دارد.

نمکی گفت: تلاش فرهنگی در سرزمینی که گستردگی و تنوع جلوه های فرهنگی از ویژگی های بارز آن است خدمتی بلند مرتبه و گرانقدر است.

در ادامه این دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان به پاس برگزاری کارگاه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی از رئیس این بیمارستان تقدیر و تشکر نمود.

نمکی خاطر نشان کرد: کارگاه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان اتفاق خجسته ای بود که در کنار اهالی فرهنگ و هنر خاطراتی ماندگار رقم خورد.

یادآوری می شود؛چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی چهارشنبه 16مرداد98 با حضور فعالان عرصه کتابخوانی و با تدریس خانم فرمهر منجزی (دبیر جشنواره جام باشگاه های کتابخوانی)و متولی(مربی تسهیل گران جام باشگاه های کتابخوانی) در بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی برگزار شد.

۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید