اخبار

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان اصفهان مطرح کرد؛

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، محور برنامه‌های مردمی دهه کرامت

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، محور برنامه‌های مردمی دهه کرامت
حجت‌الاسلام نیستانی با اشاره به رویکرد استفاده حداکثری از همه دستگاه ها برای اجرای برنامه های مشترک دهه کرامت در استان اصفهان گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد محور برنامه های مردمی ایام بزرگداشت دهه کرامت هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به نقل از خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام محمدرضا نیستانی در نشست مجازی کمیته ارتباطات و فضای مجازی دهه کرامت که با حضور حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی مشاور وزیر و رئیس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت برگزار شد، استفاده حداکثری از ظرفیت همه دستگاه های عضو این شورا در استان را از رویکردهای مهم برشمرد و گفت: همه ظرفیت های مردمی اعم از کانون های فرهنگی هنری مساجد، هیات مذهبی، پایگاه های بسیج، تشکل های مردمی و ... برای بزرگداشت دهه کرامت بسیج شده اند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به طراحی برنامه ها بر بستر فضای مجازی و بر اساس اقتصائات دوران کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: مساجد و بقاع متبرکه استان اصفهان در برگزاری آیین های بزرگداشت دهه کرامت نقش محوری دارند.

وی به موج آفرینی در فضای مجازی با راه اندازی پویش های فرهنگی در این ایام اشاره کرد و افزود: اجرای جشن های میدانی و خیابانی و اجرای گروه های سرود در محل های از پیش تعیین شده از برنامه هایی است که در این دهه برگزار می شود.

نیستانی گفت: خادمان حرم حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) در استان اصفهان تحت عنوان کاروان «زیر سایه خورشید» حضور خواهند داشت و از مراکز درمانی، کادر درمان و بیماران مواجه با کرونا عیادت خواهند کرد.

۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید