اخبار

برگزاری برنامه‌های ویژه دهه کرامت در شهرستان نطنز

برگزاری برنامه‌های ویژه دهه کرامت در شهرستان نطنز
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت، ویژه برنامه های مختلفی در سطح شهرستان نطنز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، علی مشربی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز افزود: دهه کرامت از 1 ذیقعده میلاد حضرت معصومه آغاز و تا 13 ذی القعده میلاد حضرت امام رضا (علیه السلام) ادامه دارد و در شهرستان نطنز، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری واحدهای تحت پوشش، برنامه های مختلفی ترتیب داده که در روزهای دهه کرامت برگزار و به محضرت عاشاقان اهل بیت عصمت و طهارت(سلام الله علیهم) تقدیم می شود.
مشربی تصریح کرد: با توجه به تقارن این دهه مبارک با ایام مبارزه با بیماری کرونا برنامه های این اداره بیشتر از طریق فضای مجازی برگزار می شود که یکی از ویژه برنامه های باشکوه این اداره در این دهه برگزاری مراسم شعرخوانی رضوی توسط شاعران انجمن شعر و ادب یادمان نطنز به صورت پخش زنده در فضای مجازی می باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز خاطرنشان کرد: در همین راستا ویژه برنامه هایی با حضور و سخنرانی امام جمعه شهرستان نطنز و مدح و ثنای حضرت معصومه و حضرت علی بن موسی الرضا برگزار می شود.
مشربی گفت: برگزاری برنامه های و مسابقات مختلف فرهنگی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد، اجرای جنگ شادی و نمایش توسط انجمن هنرهای نمایشی شهرستان نطنز، اجرای زیبای گروه نقاره زنی شهرستان نطنز، پخش کلیپ های کوتاه از بیانات امام جمعه شهر بادرود و خاطره گویی یک دقیقه ای توسط کسانی که به زیارت حضرت رضا (علیه السلام) مشرف شده اند از برنامه های اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز در دهه کرامت است.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز در پایان اظهار کرد: یکی از زیباترین اعمال در دهه کرمت کمک به نیازمندان و تهی دستان است که این امر بسیار پسندیده در طول این دهه توسط انجمن خیرین جوان شهرستان نطنز با تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان انجام می گیرد.

۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید