اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آزمون صلاحیت علمی و عملی داوطلبان ورود به هنرستان هنرهای زیبای دختران

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آزمون صلاحیت علمی و عملی داوطلبان ورود به هنرستان هنرهای زیبای دختران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آزمون بررسی صلاحیت علمی و عملی داوطلبان ورود به هنرستان هنرهای زیبای دختران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان صبح روز جمعه 6 تیرماه با حضور در هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، از مرحله حضوری بررسی صلاحیت علمی و عملی داوطلبان ورود به هنرستان بازدید کرد.

در آزمون روز جمعه، داوطلبان تحصیل در رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما، آموزه‌های علمی و مهارت عملی خود را در مرحله اول این رقابت‌ها محک زدند.

حجت الاسلام معتمدی پس از بازدید از آزمون، در نشستی با رئوفی منش مدیر هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان و حسینی مشاور امور بانوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ ضمن تقدیر از روند آرام و منظم برگزاری آزمون ورودی هنرستان، در خصوص پذیرفته شدگان این مرحله و مصاحبه‌های تخصصی نکاتی را یادآوری کرد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به ظرائف و دقایقی که در بحث تربیت نوجوان لازم است مدنظر متولیان قرار گیرد، بر ضرورت حضور اساتید متخصص حوزه نوجوان و جوان در هنرستان تاکید کرد.

خاطرنشان می‌شود، اولین مرحله حضوری بررسی صلاحیت علمی و عملی داوطلبان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی جدید روزهای جمعه و شنبه 6 و 7 تیرماه برگزار می‌شود.

 

۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید