اخبار

نشست خبری نقش رسانه و فضای مجازی در بحران ویروس کرونا در آران و بیدگل

نشست خبری نقش رسانه و فضای مجازی در بحران ویروس کرونا در آران و بیدگل
نشست خبری نقش رسانه و فضای مجازی در موضوع ویروس کرونا توسط کارگروه رسانه و فضای مجازی با حضور فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت و درمان و اهالی رسانه شهرستان در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، نشست خبری نقش رسانه و فضای مجازی در مقابله با ویروس کرونا توسط کارگروه رسانه و فضای مجازی در فرمانداری شهرستان با حضور فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست شبکه بهداشت و درمان و اهالی رسانه شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد.

اسماعیل بایبوردی فرماندار و رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان، در نشست خبری با خبرنگاران گفت: مردم این شهرستان برای مقابله با کرونا و جلوگیری از شیوع این ویروس تاکنون افزون بر ۸۰ میلیارد ریال کمک کردند.

بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده شامل تجهیزات پزشکی، وسایل حفاظتی برای بیمارستان و مرکزهای درمانی و تهیه بسته‌های معیشتی در راستای رزمایش کمک‌های مومنانه مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب بود.

وی با اشاره به اقدام‌های گسترده دولت برای مقابله با کرونا از روزهای آغازین شیوع این ویروس افزود: تلاش اصلی در شهرستان آران و بیدگل برای تقویت زیرساخت بیمارستان‌ها بوده است، چنان که اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی برای تکمیل دو بیمارستان در حال ساخت از سوی دولت در نظر گرفته شد.

سعید ضابطی مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان، در حاشیه نشست با اصحاب رسانه، مدیریت ستاد مبارزه با بیماری کرونا، جهادگران و تلاشگران عرصه سلامت، خیرین شهرستان، همراهی و همکاری مردمی و نقش رسانه و فضای مجازی را از پارامترهای نقش آفرینی در مقابله با ویروس کنترل عنوان کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: در این بحران بوجودآمده، رسانه و فضای مجازی شهرستان همچون گذشته قدرت خود را در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم و کاهش زنجیره انتقال ویروس و رعایت پروتکل های بهداشتی به نمایش گذاشتند و نقش بی بدیل خود را در این بحران به نمایش گذاشتند.

ضابطی همچنین از اصحاب رسانه در خواست کرد بیش از پیش درخصوص عملیاتی شدن شعار ماسک من برای محافظت از تو و آگاهی مردم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی اهتمام داشته باشند تا همچون مرحله اول بیماری که توانستیم شهرستان را تا مرحله سفید پیش ببریم در این مرحله نیز بر بیماری فائق آئیم.

اعظم باقری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل نیز با بیان اینکه سخت‌ترین شرایط را در دو ماه ابتدایی شیوع کرونا پشت سر گذاشتیم گفت: با تلاش کادر درمانی در خط مقدم مبارزه و با همکاری مردم، از اوج نخست این بیماری عبور کردیم.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید