اخبار

اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « اندیشه‌های سیاسی امام خمینی(ره)» در آران و بیدگل

اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « اندیشه‌های سیاسی امام خمینی(ره)» در آران و بیدگل
مسابقه کتابخوانی « اندیشه های سیاسی امام خمینی(ره) » برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از اعلام برندگان مسابقه کتابخوانی « اندیشه های سیاسی امام خمینی(ره) » خبر داد و گفت: همزمان با گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15خرداد، مسابقه کتابخوانی « اندیشه های سیاسی امام خمینی(ره) » برگرفته از همین کتاب در سطح شهرستان در بستر فضای مجازی برگزار شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل، این مسابقه را یکی از مهمترین و ضروری ترین برنامه های این اداره و با هدف بررسی و تحلیل اندیشه سیاسی امام راحل به عنوان نخستین ولی فقیه و رهبر سیاسی کشور و شناخت علمی اندیشه حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل اهمیت و اولویت برگزاری این مسابقه کتابخوانی را تداوم و تأثیر آرمان آن حضرت در بین جوانان عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد: جوانان نیز زندگی در اوج عزت را از سیره حضرت امام الگوبرداری کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: این مسابقه به صورت 13 پرسش چهارگزینه ای در سطح شهرستان تا پایان خردادماه با استقبال بیش از صد شرکت کننده به کار خود پایان داد و در فرخنده میلاد هشتمین نور ولایت حضرت امام رضا (علیه السلام) از هشت برگزیده این مسابقه به قید قرعه تجلیل به عمل خواهد آمد.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید