اخبار

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تبریک میلاد امام رضا علیه السلام با تشکر از فعالیت‌های انجام شده و موارد مطرح شده در جلسه بر لزوم استفاده از ظرفیت‌ معاونت‌ها و نیز روابط عمومی اداره کل در سیاست گذاری و هدف گذاری کلی در سند چشم انداز پنج ساله اداره کل تاکید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: برای تدوین صحیح سند چشم انداز پنج ساله اداره کل نیازمند شناخت دقیق زیرساخت‌های استان و شهرستان‌ها و نیز وضع مطلوب برای هر بخش هستیم چرا که تنها در این صورت است که توسعه کمی و کیفی در شهرستان‌ها به صورت متوازن اتفاق می‌افتد.

وی همچنین با اشاره به اصل 44 قانون اساسی بر لزوم ورود بخش خصوصی به اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری تاکید کرد و افزود: ‌ظرفیت شورای فرهنگ عمومی نکته مهمی است که باید در برنامه‌ها مدنظر داشته باشیم.

حجت‌الاسلام معتمدی بر لزوم تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: لازم است از توانمندی و ظرفیت همه کارکنان بهره جویی شود و برنامه‌ها متناسب با شرایط پیگیری نماییم و برنامه‌های فرهنگی هنری با رویکرد شعار سال، جهش تولید برگزار شود.

در این جلسه مصوبات جلسه گذشته مرور و در ادامه هریک از اعضای شورای معاونین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های انجام شده و در حال پیگیری پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین 8 تیرماه در دفتر مدیرکل انجام شد.

۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید