اخبار

نجف آباد در حوزه ایثار و شهادت در کشور برجسته است

نجف آباد در حوزه ایثار و شهادت در کشور برجسته است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار با معاونان فرماندار نجف آباد گفت: نجف آباد در حوزه ایثار و شهادت در کشور برجسته بوده و تنها یک شهید از این شهرستان دنیا را تکان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با معاونان فرماندار نجف آباد ضمن خیر مقدم و تبریک میلاد امام رضا علیه السلام گفت: شهرستان نجف آباد ظرفیت بسیار مطلوب و خوبی در ابعاد مختلف داشته که لازم است این ظرفیت‌ها به درستی شناخته و احصا شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به جایگاه دینی، فرهنگی و هنری شهرستان نجف آباد اظهار کرد: نجف آباد در حوزه ایثار و شهادت در کشور برجسته بوده و تنها یک شهید از این شهرستان دنیا را تکان داد و ما هرچه داریم از برکت خون شهدا است که باید قدردان آن بوده و تلاش نماییم تا مدیون آنها نباشیم.

وی با تاکید بر لزوم جهت دهی مسئولان به برنامه‌های فرهنگی هنری و دینی که در سطح شهرستان‌ها برگزار می‌شود، افزود: این جهت دهی بسیار مهم بوده چرا که زمانی که هنرمند و اهالی فرهنگ ما با قرآن و اهل بیت علیهم السلام مانوس باشند آنگاه هنر و فرهنگ جامعه در خدمت اسلام و انقلاب قرار می‌گیرند.

حجت‌الاسلام معتمدی با اشاره به سند پنج ساله فرهنگ و هنر استان که در دست تدوین است، خاطرنشان کرد: لازم است اگر هر اتفاق و برنامه‌ای که در حوزه‌های مختلف از صنعت و تجارت و صادرات گرفته تا سایر بخش‌ها پیوست فرهنگی و رسانه‌ای داشته باشد، می‌توانیم ظرفیت‌های بالقوه شهرستان را بالفعل نماییم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان همدلی و همراهی امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی را به عنوان فرصت مغتنم در شهرستان برشمرد و اظهار امیدواری کرد با استفاده از این همدلی و همراهی برنامه‌های خوبی در سطح شهرستان برگزار شود.

در این دیدار همچنین نبی الله صالحی معاون سیاسی اجتماعی و احمدرضا جعفرزاده معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار نجف آباد پیرامون ظرفیت‌های فرهنگی هنری شهرستان و برنامه‌های در دست اقدام توضیحاتی بیان کردند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار معاونان فرماندار نجف آباد با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان 8 تیرماه در دفتر مدیرکل انجام شد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید