اخبار

یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی استان برگزاری نمایشگاه کتاب است

یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی استان برگزاری نمایشگاه کتاب است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار با مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان، یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی استان را برگزاری نمایشگاه کتاب دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی استان برگزاری نمایشگاه کتاب است، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب به رشد و ارتقای اقتصاد فرهنگ و فعالان حوزه کتاب از جمله مولف، ناشر، مراکز توزیع و عرضه کتاب، کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها کمک می نماید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه نمایشگاه کتاب از مطالبات عمومی مردم است، اظهار امیدواری نمود نمایشگاه کتاب استان همچون سال‌های گذشته در زمان مقرر برگزار شود.

وی همچنین بر لزوم داشتن نگاه فرهنگی برای برگزاری نمایشگاه‌های اقتصادی تاکید کرد و افزود: نگاهی که به نمایشگاه کتاب است باید فرهنگی باشد و همه افراد با نگاه فرهنگی تصمیم بگیرند چرا که نگاه اقتصادی به یک نمایشگاه فرهنگی، به اصل و محتوا و هدف کار ضربه وارد می‌کند.

علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به پیشرفت فازهای پروژه نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان اظهار کرد: پروژه نمایشگاه های بین المللی استان تا چند ماه آینده به بهره برداری می‌رسد و امیدواریم با ریشه کن شدن ویروس کرونا بتوانیم نمایشگاه کتاب استان را در فضای جدید برگزار نماییم.

وی تاکید کرد: تعامل با سایر دستگاه ها را سرلوحه برنامه های خود داریم و به برگزاری نمایشگاه های فرهنگی مذهبی نظیر نمایشگاه های کتاب و قرآن نگاه اقتصادی نداریم.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل 8 تیرماه در دفتر مدیرکل انجام شد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید