اخبار

اجرای بیش از 10 برنامه توسط مرکز جامعه بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل همزمان با دهه کرامت

اجرای بیش از 10 برنامه توسط مرکز جامعه بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل همزمان با دهه کرامت
همزمان با بزرگداشت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(سلام الله علیها) و دهه مبارک کرامت بیش از 10 عنوان برنامه فرهنگی قرآنی به همت مرکز جامعه بیت الزهرا(سلام الله علیها) در بوستان مهربانو شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از برگزاری بیش از ده عنوان برنامه به همت مرکز جامعه بیت الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان آران و بیدگل ویژه دختران نوجوان خبر داد و گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت این برنامه ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با استقبال زیاد علاقمندان در بوستان مهربانوی شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ضمن آرزوی توفیق از درگاه ذات اقدس الهی برای تمامی خادمین قرآنی و خدمتگزاری مخلصانه در راه اعتلای معارف کتاب وحی؛ هدف از برگزاری این برنامه ها را در دهه مبارک کرامت، ارج نهادن به مقام شامخ حضرت معصومه(سلام الله علیها)، معرفی شخصیت حضرت معصومه(سلام الله علیها) و ایجاد فضای شاد و بانشاط برای جوانان و نوجوانان و تشویق و ترغیب بیشتر آنها به انجام فعالیت های قرآنی عنوان نمود.

ضابطی افزود: در این مراسم به مناسبت روز دختر برنامه های متنوعی برگزار شد و در هر برنامه از قران آموزان دختر این موسسه با اهدای هدایایی تجلیل شد.

علیزاده مدیریت امورداخلی مرکز جامعه بیت الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان آران و بیدگل اظهارکرد: این برنامه ها در زمینه های مختلف از جمله مولودی خوانی، برگزاری مسابقات فرهنگی قرآنی و ورزشی، برنامه فرهنگی هنری در قالب نمایش طنز، سخنرانی، شعر خوانی، دکلمه خوانی و قرائت زیارتنامه حضرت معصومه(سلام الله علیها) و قرعه کشی اسامی حضرت معصومه(سلام الله علیها) و اهدای هدیه بود که با مشارکت قرآن آموزان و فعالان قرآنی این موسسه برگزار شد.

خاطرنشان می شود، مرکز جامعه بیت الزهرا(سلام الله علیها) دارای 40 سال سابقه فعالیت به مدیریت طیبه سلطانی فر می باشد که دو نوبت به عنوان مؤسسه مجری در آزمون های سراسری قرآن و عترت با این اداره همکاری نموده و بیش از 15 همایش ملی و استانی با حضور معاون قرآن و عترت و  مسئولان استانی معاونت قرآن و عترت وزارتخانه از اهم فعالیتهای قرآنی این مرکز می باشد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید