اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه‌های اوقات فراغت شهرستان بویین میاندشت

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه‌های اوقات فراغت شهرستان بویین میاندشت
جلسه ای به منظور هماهنگی و اجرای برنامه های اوقات فراغت در شهرستان بویین میاندشت با حضور روسای اداره آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان و برخی از ​مسئولان و مدیران کانون های فرهنگی تربیتی، انجمن ها، موسسات فرهنگی و هنری و مراکز فرهنگی شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این جلسه ابتدا حسن کیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین و قدردانی از زحمات ارزشمند  مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری، در خصوص شرایط موجود متاثر از بیماری کرونا، استفاده از ظرفیت فضاهای مجازی، تشکیل کارگروه های خلاقیت و نیاز جامعه به برنامه های فرهنگی و هنری مطالبی را بیان نمود.

در ادامه  مسئولان مراکز فرهنگی و هنری ضمن معرفی ساختار و فعالیت های مراکز تحت مجموعه خود از برنامه های اجرایی گزارشی را اعلام نمودند.

بعد از وی زالی رئیس اداره آموزش و پرورش به بیان مطالبی در خصوص حوزه فرهنگ، خلاقیت و نوآوری، اجرای برنامه با محتوای شادی، آگاهی و آموزش، استفاده از ظرفیت جوانان و نوجوانان و امید به زندگی پرداخت.

سپس دکتر کیخایی رئیس شبکه بهداشت و درمان ضمن اهمیت شماردن عرصه فرهنگ در خصوص بیماری کرونا و مسایل موجود، پیشگیری از این بیماری با راهکاره های فرهنگی و رعایت نکات بهداشتی در ارایه برنامه های فرهنگی و هنری سخنانی را بیان کرد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید