اخبار

جشنواره تئاتر مجازی با موضوع ادبیات پایداری در شهرضا برگزار می‌شود

جشنواره تئاتر مجازی با موضوع ادبیات پایداری در شهرضا برگزار می‌شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا​ از برگزاری تئاتر مجازی با موضوع ادبیات پایداری و تأثیر بیماری کرونا بررفتارهای اجتماعی در شهرستان شهرضا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید طبیبیان در پی نشستی که در تالار سرو با هنرمندان هنرهای نمایشی شهرستان برگزار شد، از برگزاری تئاتر مجازی با موضوع ادبیات پایداری و تأثیر بیماری کرونا بررفتارهای اجتماعی در شهرستان شهرضا خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: باید از همه ابزارهای مختلف از جمله ابزار هنر برای تبیین جانفشانی و ازخودگذشتگی مردم غیور ایران در این برهه‌از زمان بهره‌برداری کنیم و بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری مدظله العالی را در این زمینه سرلوحه کارهای خود قرار دهیم که همواره به نقش هنر در مانایی این فرهنگ ارزشی و دینی تأکید فراوان داشتند.

وی افزود: دراین زمینه باید با شناسایی ابعاد آشکار و پنهان فرهنگ ایثار، این فرهنگ مقدس بیش از پیش به جامعه معرفی شده و به عنوان الگوی حسنه به جوانان معرفی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تمامی حمایت ها مردم در زمان کرونا ناشی از فرهنگ ایثار واز خود گذشتگی انسانها است و بدین منظور اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا با همکاری مرکز هنرهای نمایشی در نظر دارد به پاس گرامیداشت شهدای ۸ سال دفاع مقدس؛ مدافعین حرم و امنیت کشور همچنین مقاومت؛ پایداری و ایثار مدافعان سلامت و خصوصاٌ تاثیرات بیماری کرونا بر رفتارهای اجتماعی در جوامع انسانی، اولین جشنواره فضای مجازی تئاتر با موضوع ادبیات پایداری را در دو بخش نمایشنامه نویسی و اجرای صحنه ای در دهه ولایت و در قالب رقابت مجازی و فقط در سطح شهرستان شهرضا برگزار نماید.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید