اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن با نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن با نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن با دکتر حسین محمد صالحی نماینده شهرستانهای فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیده مریم عبدالهی در این دیدار در ابتدا ضمن تشکر از نماینده مردم فریدن بزرگ در مجلس شورای اسلامی جهت ایجاد این فرصت، انتخاب دکتر حسین محمدصالحی دبیر انجمن ادبی صفای فریدنی را به عنوان نماینده مردم شهرستان، موجب خرسندی خواند و افزود: از اینکه نماینده شهرستان یکی از اصحاب فرهنگ و هنر منطقه است، جای بسی خوشحالی دارد؛ چرا که وی بیش از هر کسی به شرایط، ظرفیت ها و موانع فرهنگی شهرستان اشراف دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن در ادامه افزود: با توجه به اینکه یکی از اولویت های اصلی کشور، که در پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مناسبت آغاز فعالیت مجلس یازدهم هم بدان تاکید شده است، مساله فرهنگ به عنوان زیربنای توسعه و پیشرفت کشور است و همچنین با توجه به تنگناهای موجود در شهرستان و محدودیت های اعتباری، از نماینده مردم شهرستان درخواست پیگیری و مساعدت، جهت رفع مشکلات و موانع حوزه فرهنگ و هنر شهرستان فریدن را داریم.

عبدالهی در ادامه گزارشی از وضعیت فعالیت های فرهنگی و هنری شهرستان و زیرساخت های موجود ارائه نمود و به تشریح برنامه های پیش رو پرداخت.

سپس دکتر محمدصالحی نماینده شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اهمیت حوزه فرهنگ و هنر و توجه به آن، بر کسی پوشیده نیست.

محمدصالحی در ادامه قول مساعدت داد تا با پیگیری های لازم، جهت رفع موانع و مشکلات موجود قدم بردارد.

خاطر نشان می شود، این دیدار به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید