اخبار

دومین نشست بررسی فعالیت‌های آموزشی و تولید محتوای فرهنگی در کاشان برگزار شد

دومین نشست بررسی فعالیت‌های آموزشی و تولید محتوای فرهنگی در کاشان برگزار شد
دومین نشست بررسی فعالیت های آموزشی و تولید محتوای فرهنگی در راستای ساماندهی فعالیت‌های آموزشی با حضور رئیس ادره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ونمایندگان اصناف در کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این جلسه میثم نمکی بر ساماندهی فعالیت های آموزشی در قالب قوانین شورای عالی انقلاب فرهنگی و قوانین تعریف شده برای دستگاههای فرهنگی تاکید کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: آنچه مهم است تقویت نظارت دستگاه ها و اصناف بر مجموعه های تحت نظارت خود بخصوص در حوزه آموزش و تولیدات به اصطلاح فرهنگی است.

نمکی خاطر نشان کرد: باید با هماهنگی و همکاری همه اعضاء از فعالیت افرادی صلاحیت لازم در خصوص فعالیت‌های آموزشی و تولید محتوای فرهنگی ندارند جلوگیری کرد.

اولین نشست بررسی فعالیت‌های آموزشی20 خرداد ماه با حضور رئیس مرکز فنی و حرفه ای کاشان و دومین نشست پنج تیر ماه با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و همچنین نمایندگان مراکز فنی و حرفه ای کاشان و اتاق اصناف کاشان و مسئولان اتحادیه صنف عرضه محصولات فرهنگی، اتحادیه صنف عکاسان، اتحادیه صنف رایانه کاشان در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید