اخبار

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه فرهنگی هنری محب در کاشان

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه فرهنگی هنری محب در کاشان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه فرهنگی هنری محب با عنوان سماع خط در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی گفت: بیست و یکمین نمایشگاه فرهنگی هنری محب با عنوان سماع خط مشتمل بر آثار طراحی و‌ نقاشی سعید بوجار آرانی مدیر مسئول آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی سعید با رویکرد تجلیل از مدافعان عرصه‌ سلامت در شهرستان کاشان برپا شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: این نمایشگاه از پنجم تیر در بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی کاشان آغاز به کار کرده است و به مدت یک ماه برای بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.

نمکی اظهار داشت: در این نمایشگاه که به همت بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی سعید برپا شده است، ۳۰ اثر هنری با تکنیک طراحی، سیاه‌قلم، رنگ و روغن در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند جهت بازدید همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ با مراجعه به کریدور سالن همایش‌ها در طبقه‌ نخست بیمارستان آیت الله یثربی مراجعه و از نمایشگاه بازدید کنند.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید