اخبار

جلسه هم‌اندیشی با موضوع بررسی پیش نویس فاز دوم طرح ملی فهما در فریدن برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی با موضوع بررسی پیش نویس فاز دوم طرح ملی فهما در فریدن برگزار شد
جلسه هم اندیشی در خصوص بررسی پیش نویس فاز دوم طرح ملی «فهما» 8 تیرماه با حضور مدیر مسئولان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان فریدن برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه هم اندیشی در خصوص بررسی پیش نویس فاز دوم طرح ملی فهما یکشنبه هشتم تیرماه با حضور مدیر مسئولان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان در رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن برگزارشد.

سیده مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن در ابتدا به بیان نمای کلی از پیش نویس فاز دوم طرح ملی «فهما» پرداخت و گفت: پیش نویس فاز دوم طرح ملی فهما با توجه به نتایج به دست آمده از فاز اول، بارویکرد کیفی تنظیم و تدوین شده است.

وی در ادامه به بخش های شاخص و اصلی پیش نویس فاز دوم طرح فهما اشاره کرد و گفت: این طرح شامل سه بخش اصلی شبستان فرهنگ، شبستان هنر و شبستان نوآوری می باشد که هر یک از این شبستان ها شامل رواق های مخصوص به خودشان از جمله: رواق نور، رواق همدلی، رواق دانش، رواق رسانه، رواق فناوری و رواق کارآفرینی می باشد.
عبدالهی در ادامه هدف از برگزاری این جلسه را ارائه راهکارهای سازنده در خصوص اجرای بهینه طرح ملی «فهما» و یکپارچه سازی فعالیت های کانون‌‏های مساجد دانست و گفت: این سامانه با هدف استفاده آسان اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور، ارتباط نزدیکتر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و همچنین رصد فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد راه اندازی شده و به راحتی با بارگذاری مطالب برای هر کانون، میزان فعالیت آن کانون مشخص می گردد.
‏سپس هرکدام از مدیر مسولان حاضر در این جلسه به بیان نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود نسبت به پیش نویس فاز دوم طرح فهما پرداختند.
‏در پایان عبدالهی از تلاش های مدیر مسئولان کانون ها، در پیشبرد اهداف فرهنگی در سطح شهرستان، قدردانی و تشکر کرد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید