اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با دادستان و رئیس دادگستری شهرستان

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با دادستان و رئیس دادگستری شهرستان
به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با دادستان و رئیس دادگستری این شهرستان دیدار و گفتگوکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه، در دیدارهای جداگانه به اتفاق ریاست اداره تبلیغات و مسئولین هیأت مذهبی و اعضای کارگروه رسانه و فضای مجازی شهرستان با دادستان و رئیس دادگستری در محل دادگستری دیدار و گفتگوکرد.

سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و تبریک قوه قضاییه، از تلاش بی وقفه دستگاه قضا در ساماندهی مشکلات و تعامل تنگاتنگ، همدلی و همزبانی این حوزه با دستگاه های فرهنگی شهرستان در خدمات رسانی به مردم تقدیر کرد و افزود: با یاری خداوند و در ظلّ عنایات حضرت امام زمان(عج) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مجموعه قوه قضاییه توانسته است در مسیر آرمان های انقلاب و در برقراری اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط و سلامت اجتماعی موفق عمل کند.

ضابطی رئیس کارگروه رسانه فضای مجازی شهرستان یکی از دلایل موفقیت تیم رسانه ای شهرستان را، امنیت حاصل از حمایت دادستان محترم شهرستان از حوزه خبر و رسانه عنوان کرد که موجب شد تا خبرنگاران با پشتوانه مسئولین مربوط شهرستان با فراغ بال فعالیت نمایند و با اعتماد و همدلی به بهترین نحو عمل نموده و در معرفی شهرستان درعرصه استان و کشوری نقش بسزایی داشته باشند.

ضابطی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: باتوجه به همکاری و مشارکت بین این اداره و اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیآت مذهبی شهرستان، از سال گذشته تا کنون برنامه های فرهنگی مذهبی متعددی با حمایت و همراهی دادستان شهرستان صورت گرفته که این تعامل و همدلی بوجودآمده ستودنی و مدیون حمایت دستگاه های قضایی می باشد.

در ادامه این دیدار، تاج افروز، رئیس دادگستری آران و بیدگل، نیز خبرنگاران را زبان گویای جامعه دانست و تاکید کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران با حفظ وحدت می توانند بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه را با همکاری و همفکری مسئولین و مردم برطرف کنند.

وی، با بیان اینکه خبرنگاران متعهد بازوان توانمند قوه قضائیه در آگاهی بخشی مسائل حقوقی به مردم هستند، گفت: اگر اختلاف بین رسانه ها وجودداشته باشد به اهداف مشترک در رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی نخواهیم رسید.

دادستان عمومی و انقلاب آران و بیدگل، با بیان اینکه رسانه ها با بیان واقعیت، نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند، به آسیب های فضای مجازی اشاره کرد و گفت: رسانه ها با فرهنگ سازی بیشتر می توانند مردم و خانواد ها را از خطرات فضای مجازی آگاه نمایند همانطوریکه در بحران کرونا توانستند موفق عمل کنند.

در پایان این دیدار، ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و تیم همراه با اهدای لوح تقدیر، از تلاش های مسئولین قضایی شهرستان آران و بیدگل قدردانی نمودند.

هفتم تیر ماه ۱۳۶۰ سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ یار شریف امام خمینی (ره) و نظام جمهوری اسلامی بود که همه ساله از یکم تا هفتم تیر ماه به عنوان هفته قوه قضاییه در کشور گرامی داشته میشود.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید