اخبار

حجت الاسلام معتمدی تاکید کرد:

لزوم تقویت ارتباط بین موسسات قرآنی و مساجد

لزوم تقویت ارتباط بین موسسات قرآنی و مساجد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار با مدیران موسسات فرهنگی قرآنی اصفهان بر لزوم تقویت ارتباط بین موسسات قرآنی و مساجد تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با مدیران موسسات فرهنگی قرآنی اصفهان با تبریک میلاد امام رضا علیه السلام و با اشاره به روایت خَیْرُکُمْ مَنْ تَعَلَّمَ الْقُرآنَ وَ عَلَّمَهُ گفت: بر اساس این روایت بهترین افراد کسانی هستند که قرآن بیاموزند و به دیگران تعلیم دهند بنابراین شما بهترین‌های جامعه هستید که کار قرآنی بدون هیچ منت و بر مبنای ایمان و اعتقاد به اسلام عزیز انجام می‌دهید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان پایه و اساس شکل گیری نظام اسلامی را تعالیم انسان ساز قرآن کریم دانست و خاطرنشان کرد: هرکدام از موسسات قرآنی یک ظرفیت بسیار قوی و محکم است که زمانی که این ظرفیت‌ها هم افزایی پیدا کنند این ظرفیت چند برابر می‌شود بنابراین لازم است کارهای مشترک قرآنی بین موسسات بیشتر انجام شود.

وی بر لزوم تقویت ارتباط بین موسسات قرآنی و مساجد تاکید کرد و افزود: ظرفیت و استعدادهای پنهان و آشکار زیادی در مساجد و بین بچه‌های مسجد وجود دارد که نباید مغفول بماند و لازم است ارتباط بین موسسات قرآنی و مساجد بیش از گذشته تقویت شود.

حجت الاسلام معتمدی همچنین با بیان اینکه لازم است فعالیت‌های فرهنگی هنری جهت و سمت و سوی قرآن و اهل بیت علیهم السلام داشته باشند، تصریح کرد: کسی که با قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) عجین شد قطعا راه را پیدا کرده و در صراط مستقیم است.

در این دیدار همچنین فعالان قرآنی و مدیران موسسات فرهنگی قرآنی اصفهان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیران موسسات فرهنگی قرآنی اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل 9 تیرماه در دفتر مدیرکل برگزار شد.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید