اخبار

برگزاری نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شاهین شهر در سال 99

برگزاری نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شاهین شهر در سال 99
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور اعضای شورا در سالن جلسات دادگستری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر یاد و خاطره شهدای این مجموعه به ویژه شهید بهشتی (ره) را گرامی داشت و با اشاره به اهمیت تصمیم های شورای فرهنگ عمومی، خواستار جدیت بیشتری از سوی اعضاء شد.

در ادامه رادمنش دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گزارشی در خصوص روند اجرای مصوبات در سال گذشته، ارائه و تصریح کرد: در سال گذشته 33 مصوبه داشتیم که همه آنها بجز سه مصوبه اجرایی و گزارش کامل آن در جلسات شورای فرهنگ داده شده است.

اسماعیل زاده رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز در خصوص تحقق شعار سال اعلام آمادگی خود را در خصوص راه اندازی بازارچه تولیدات دانش آموزی در مکان های عمومی و پر رفت و آمد بصورت فصلی بیان نمود.

تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه نیز ضمن تقدیر از حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی و تبریک دهه کرامت از اهمیت این شورا با توجه به زیر مجموعه بودن آن ذیل شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار حفظ چهار چوب شورا توسط امام جمعه به عنوان رئیس شورا شد و به هماهنگی اداری، انضباط و اقتدار این شورا تصریح کرد و در ادامه به ارائه آمار رسمی در خصوص جایگاه شهرستان به لحاظ رتبه در حوزه های مختلف پرداخت.

وی از نقش مهم سرمایه گذاری و کارآفرینی در نظام معنوی گفت و تاکید کرد با کسب رتبه اول شهرستان باید به سمت کارآفرینی بیشتر حرکت کنیم.

وی خواستار هرگونه تصمیم با رعایت اصل پروتکل های بهداشتی شده و بر تقویت کار جمعی و گروهی و همچنین نظام تعاونی تاکید کرد و همچنین استفاده از ظرفیت فرهنگسراها و آماده سازی شناسنامه فرهنگی در دفتر فرمانداری را خواستار شد.

در پایان امام جمعه شاهین شهر خاطر نشان کرد: باید فرا دستورالعمل و بخش نامه ای در دست یابی به جهش تولید اقدام و سرکشی در مجموعه ها را بیشتر نمود.

برپایی نمایشگاه، تجلیل از تولیدکنندگان نمونه، رفتن مسئولین و سرزدن به بخش های تولیدی و توجه به تولیدات دانش آموزان از دیگر موارد ارزشمندی بود که وی یاد آور شد.

۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید