اخبار

بازدید امام جمعه شهر خور از اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان

بازدید امام جمعه شهر خور از اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان
امام جمعه شهرخور و نماینده ولی فقیه در شهرستان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین سعید جاویدی امام جمعه شهر خور به همراه نماینده فرماندار ضمن بازدید از اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با رئیس اداره دیدار وگفتگو نمودند.

مهدی سلیمان پور ضمن عرض خیر مقدم به امام جمعه و همراهان وی از تلاش های خالصانه دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان در زمینه فعالیت های فرهنگی وقرآنی در سطح شهرستان تشکر نموده و خواستار تعامل هرچه بیشتر در جهت گسترش فعالیتها و ترویج فرهنگ ناب اسلامی در سطح شهرستان شدند.

در این دیدار حجت الاسلام جاویدی ضمن ابراز خرسندی از شروع به کار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به این نکته اشاره فرمودند که شروع هرکاری قطعا با سختی ودشواری همراه است ولی به فرموده خداوند متعال بعد از هر سختی، گشایش در کار حاصل می شود.

وی همچنین اعلام آمادگی نمودند که در این جهاد فرهنگی پشتیبان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خواهند بود.

خاطر نشان می شود در حاشیه این دیدار که 11 تیرماه در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان خور وبیابانک انجام شد، قرعه کشی مسابقه کتابخوانی«توحید مفضل» که به همت کانون فرهنگی هنری امامزاده سید داود مسجد جامع خور از طریق شبکه‌های اجتماعی برگزار شده بود، انجام شد و تعداد 14 نفر از شرکت کنندگانی که پاسخ صحیح داده بودند به عنوان برندگان نهایی انتخاب شدند و همچنین مقرر شد که جوایز این برندگان در روز میلاد امام رضا(علیه السلام) در برگزاری نماز جمعه شهر خور به وی اهداء شود.

۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید