اخبار

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل به مناسبت بزرگداشت روز قلم

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل به مناسبت بزرگداشت روز قلم
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل روز 14 تیرماه روز ملی قلم را به اهالی‌ قلم و اندیشه، نویسندگان، خبرنگاران، روزنامه نگاران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با ارسال پیامی روز قلم را به اهالی ادب، علم و اندیشه و جامعه فرهنگ و هنر تبریک گفت.

متن پیام وی بدین شرح است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و مایسطرون

الَّذی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ؛ آن که با قلم آموخت...

قلم معجزه ای جاودان ، سمبل تفکر و آگاهی، انتقال دهنده فکر، زبان_دوم بشریت و پیام های الهی است.

ابزاری تاثیرگذار که به دلیل جایگاه بسیار والای آن، خداوند در کتاب آسمانی خود به آن قسم یاد کرده تا قداست  قلم را با آیه "ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ " به نویسنده متذکر شود. 

 اهالی فکر و اندیشه و قلم همواره نقطه‌ اتکای ما برای رشد، تعالی و بالندگی فرهنگ و هنر هستند و همراهی و همدلی این فرهیختگان، راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات عرصه‌ فرهنگ است.

اینجانب چهاردهم تیرماه روز بزرگداشت قلم، روزی که با این بهانه‌ حرمت، منزلت و قداست قلم و پاسداشت اصحاب قلم را خدمت تمامی اهالی فرهنگ و ادب، نویسندگان، شعرا، روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه و مطبوعات در سطح شهرستان از نوش آباد ، ابوزیدآباد، سفیدشهر، یزدل ، علی آباد ، محمدآباد و ... تا آران و بیدگل که با قلم خود قدمی برای پیشرفت شهرستان برمی دارند تبریک عرض می نمایم و امید دارم همواره قلم های این عزیزان در راه خدمت به خلق و تعالی فرهنگ و اندیشه بزرگ ایران اسلامی، جاودان و پایدار بماند.

سعید ضابطی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید