اخبار

حجت الاسلام معتمدی مطرح کرد؛ تاکید بر لزوم داشتن توکل در زندگی فردی و اجتماعی

حجت الاسلام معتمدی مطرح کرد؛ تاکید بر لزوم داشتن توکل در زندگی فردی و اجتماعی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جلسه شورای معاونین اداره کل بر لزوم داشتن توکل به خدا در زندگی فردی و اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم داشتن توکل به خدا در زندگی فردی و اجتماعی گفت: اعتماد و توکل به خدا منشا خیر و برکت در زندگی مادی و معنوی انسان شده و فرد را در حیات فردی و اجتماعی بزرگ و عزیز می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم داشتن نگاه نو به مسائل فرهنگی هنری خاطرنشان کرد: شهرستان‌های استان ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف دارند که لازم است شناسایی و احصا شود برای مثال کاشان در موضوع نهج البلاغه بسیار خوش درخشیده و نظر معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز بر این بود که این شهرستان به مدت 2 سال پایتخت نهج البلاغه کشور باشد.

 

 

در ادامه این جلسه حجت الاسلام معتمدی از فعالیت‌های فرح حسینی مشاور سابق امور بانوان این اداره کل تقدیرنمود ،

 و نرجس گلشن را به عنوان مشاور امور بانوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان معرفی نمود و گفت: تلاش شود با نگاه بلند اسلامی و با حفظ کرامت انسانی با مراجعین و نیزهمکاران خواهر ارتباط داشته باشید تا بدین وسیله مسائل مربوط به بانوان بررسی و رفع شود.

درمتن حکم وی آمده است:

سرکار خانم نرجس گلشن

باسلام واحترام

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات و سوابق موثر  ، به موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی ، امور بانوان اداره کل به سرکار محول می شود.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از تمامی ظرفیت ها و هماهنگی بخش های مختلف به ویژه بانوان همکار در انجام مسئولیت های محوله موفق و سربلند باشید.

 

 

 

در ادامه جلسه پس از مرور مصوبات جلسه قبل در خصوص مباحث پدافند غیر عامل مباحثی مطرح و هریک از اعضای شورای معاونین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های انجام شده و در حال پیگیری پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین 15 تیرماه در دفتر مدیرکل برگزار شد.

 

۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید