اخبار

تجلیل از اعضای کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه(علیهم السلام) ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل

تجلیل از اعضای کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه(علیهم السلام) ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طی آئینی از اعضای کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه(علیهم السلام) و تلاشگران مبارزه با ویروس کرونا شهر ابوزیدآباد از توابع شهرستان آران و بیدگل تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی به مناسبت دهه مبارک کرامت از اعضای گروه سرود این کانون و فعالان و تلاشگران مبارزه با ویروس کرونا همزمان با دهه مبارک کرامت و جشن میلاد امام رضا علیه السلام کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه شهر ابوزیدآباد روستای محمدآباد این شهرستان تجلیل کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، ضمن اشاره به اینکه کانونهای فرهنگی هنری مساجد به عنوان مراکز نشر و گسترش معارف دینی در جامعه هستند افزود: کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه مسجد جامع آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام یکی از کانون های فرهنگی هنری مساجد فعال در منطقه کویری ابوزیدآباد و یکی از افتخارات بخش کویرات می باشد و قریب به 20 سال است با مدیریت مرتضی پشتیبان در تمامی زمینه های فرهنگی هنری در مناسبتهای مختلف فعالیت می کنند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل افزود: مساجد از سنگرهای بزرگ و بهترین پایگاه های رشد فرهنگی و معنوی جوانهاست که می تواند با تقویت باورهای دینیِ نسل جوان پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستحکم تر نموده و با فعالیت خودجوش این عزیزان انشاالله شاهد پررنگ تر شدن سبک زندگی دینی بین مردم باشیم.

ضابطی ضمن تأکید بر رویکرد این اداره بر اساس مواسات و عدالت بودجه در تمامی شهرهای اطراف این شهرستان، ادامه داد: در سال 1398 در سامانه بچه های مسجد از 3 کانون حائز رتبه و شایسته تقدیر این شهرستان، دو کانون از بخش کویرات ابوزیدآباد این شهرستان مورد تقدیر قرار گرفتند که برای استمرار حضور و تقویت ارتباط نوجوانان و جوانان با مسجد، بسیار تلاش نمودند و از طرف دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد هم با کمک مالی و هم با کمک فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی ابراز امیدواری کرد تا در آینده ای نزدیک بتوانیم مشکل قفسه و رایانه مورد نیاز این کانون فرهنگی هنری را برطرف نماییم.

ضابطی مسئول کمیته مبارزه با ویروس کرونای شهرستان آران و بیدگل از تلاش خالصانه سپاه، بسیج و کمکهای مردمی مردم خودجوش شهر ابوزیدآباد بویژه اعضای فعال کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه به خاطر فعالیت ها و سم زدایی در دوران شیوع این ویروس قدردانی نمود و با اهدای لوح سپاس و جایزه تقدیر به عمل آمد.

 
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید