اخبار

تمام آحاد جامعه از فرهنگ ایثار و شهادت متنعم و بهره مند هستند

تمام آحاد جامعه از فرهنگ ایثار و شهادت متنعم و بهره مند هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تمام آحاد جامعه از فرهنگ و ایثار و شهادت متنعم و بهره مند هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی  در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با بیان اینکه بیش از 80 نفر از کارکنان این اداره کل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران بوده و یا خود، از جامعه ایثارگری استان هستند، گفت: تمام آحاد جامعه از فرهنگ و ایثار و شهادت متنعم و بهره مند هستند و آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا و مجاهدت رزمندگان هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بر لزوم تعامل بین دو اداره کل تاکید کرد و افزود: : با توجه به اصل 44 قانون اساسی لازم است اجرای برنامه‌ها به بخش خصوصی واگذار شود تا رونق فرهنگی هنری در شهر و استان با همراهی مردم اتفاق بیفتد.

وی با تاکید بر اهمیت شناخت اصحاب فرهنگ و هنر از جامعه ایثارگری استان خاطرنشان کرد: می‌توان از ظرفیت هنرمندان جامعه ایثارگری برای تولید آثار فاخر فرهنگی هنری بهره برد.

داریوش وکیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز در این دیدار بر ضرورت تعامل بین دو دستگاه تاکید کرد.

خاطرنشان می شود، دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور سید ابراهیم موسوی مشاور ایثارگران مدیرکل16 تیر در دفتر مدیرکل برگزار شد.

۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۹:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید