اخبار

نکوداشت روز قلم در فضای مجازی لنجان

نکوداشت روز قلم در فضای مجازی لنجان
به مناسبت روز قلم 14 تیر ماه برنامه مجازی بزرگداشت روز قلم با تلاش موسسه فرهنگی ادبی فروغ سخن و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان به صورت زنده در بستر فضای مجازی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، ویژه برنامه مجازی نکوداشت روز قلم که با هدف دور همی های ادبی و شب شعر و هم چنین به معرفی وشناخت بیشتر تنی چند از چهره های فرهیخته و اهل قلم شهرستان برگزار شد، فرصتی بود برای ارتقای سطح فرهنگ، ادب وهنر شهر تا علاوه بر اجرای یک برنامه فرهنگی_ ادبی-هنری در ایامی که بیماری کرونا مجال را گرفته است، مخاطبان وهمراهان بتوانند با اهداف ثبت این دو مناسبت بیشتر آشنا شوند.

علی زارعی، رضاحسن خانی، یگانه شیخی، سهیلا اولیایی و زهرا غلامیان از برندگان شرکت کننده در این مسابقه بودند که با اهدا هدایایی از ایشان تقدیر شد.

خاطر نشان می شود، این برنامه با حضور دکتر اشرفی استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر معین رئیس مرکز علمی کاربردی زرین‌شهر برگزار شد، که در آن انجام فعالیت های فرهنگی و ترویج فرهنگ شهروندی با استفاده از ظرفیت قلم و هنر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید