اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد با شهردار یزدانشهر

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد با شهردار یزدانشهر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد به منظور بررسی مسائل فرهنگی هنری شهر یزدانشهر با قربانعلی مومنی شهردار یزدانشهر دیدار و گفت گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی با حضور در دفتر شهردار یزدانشهر با وی دیدار وگفتگو کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در این دیدار با اشاره به فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان نجف آباد در سخنان کوتاهی در خصوص ساماندهی فعالیت ها و مدیریت بهینه امکانات، مطالبی را عنوان نمود.

لوح موسوی با بیان اینکه تعامل و همکاری دو سویه ابزار مناسبی جهت پیشبرد اهداف مشترک سازمانی است در خصوص راه اندازی سینما سیار در بخشی از ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یزدانشهر مطالبی را بیان نمود.

وی همچنین با اشاره به بحث تبلیغات شهری افزود: استفاده مناسب از فضاهای شهری جهت شناسایی فعالیت های فرهنگی هنری و موقعیت اجتماعی هر منطقه ای بسیار حائز اهمیت است و این مساله باید به صورت بهینه ساماندهی شود.

قربانعلی مومنی شهردار یزدانشهر نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی خود را جهت همکاری در برنامه های فرهنگی هنری اعلام نمود.

در این دیدار که 16 تیر ماه انجام شد؛ عبادالهی معاون اداره و میردامادی مسئول سینمایی اداره نیزحضور داشتند.

۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید