اخبار

جلسه اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه در اصفهان برگزار شد

جلسه اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه در اصفهان برگزار شد
جلسه اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه با حضور معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در راستای اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس اداره اماکن نیروی انتظامی، رئیس اتاق اصناف اصفهان و مسئول بازرسی اتاق اصناف شهرستان اصفهان 16 تیرماه برگزار شد.

در این جلسه بر شناسایی واحدهای صنفی و اماکنی که تابلو سر در آنها مغایر با قانون بوده با همکاری مشترک بازرسان اداره کل و بازرسی اصناف تاکید شد.

همچنین مقرر شد مسئولان واحدهای صنفی ملزم به رعایت قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه و ثبت نام در سامانه سر در اصناف (www.sardarasnah.ir) شوند و اتاق اصناف ابلاغ نماید در هنگام پذیرش ساخت تابلو به منظور تایید نام به سامانه سر در اصناف مراجعه نمایند.

تهیه محتوایی تبلیغاتی برای معرفی سامانه سر در اصناف برای نصب بر روی تعدادی تابلوی تبلیغاتی سطح شهرها، تهیه اخبار مرتبط با قانون و معرفی سامانه سر در اصناف از طریق آن و انعکاس به رسانه‌ها برای اطلاع رسانی عموم­­­­­­­­­­­­­­ از دیگر مصوبات این جلسه بود.

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید