اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی روابط عمومی و رسانه در اردستان

برگزاری کارگاه آموزشی روابط عمومی و رسانه در اردستان
کارگاه آموزشی روابط عمومی و رسانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان با حضور خبرنگاران و روابط عمومی ادارات شهرستان اردستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، به همت روابط عمومی فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان کارگاه آموزشی روابط عمومی و رسانه با حضور خبرنگاران و روابط عمومی ادارات شهرستان اردستان در سینمافرهنگ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این کارگاه یک روزه که به منظور بالابردن سطح آگاهی تخصصی روابط عمومی های شهرستان برگزار شد، هادی زمانی مدیرعامل خانه ارتباطات استان اصفهان ضمن توضیحات مبسوطی درخصوص نقش موثر روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف یک سازمان ، به اهمیت کلمات و زبان از نظر شکل ظاهری و بار معنایی پراخت و گفت: در یک ارتباط صدردرصد 30 درصد آن وابسته به زبان کلام و 20 درصد آن مربوط به زبان بدن است که باید نسبت به آن آگاهی و شناخت داشته باشیم تا بتوانیم با مراجعین ارتباط شایسته برقرار کنیم.

همچنین وی به اهمیت توانمندی مدیریت دریک سازمان اشاره کرد وافزود: یک مدیر با روابط عمومی بالا می تواند روحیه همدلی و همگرایی را در مجموعه افزایش دهد وبه ارتقاء سازمان کمک کند.

زمانی گفت: خط قرمز مدیر یک سازمان باید رفاه کارکنان آن سازمان باشد تا در مقابل کار مطلوب را دریافت نماید.

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید