اخبار

تقویت پدافند غیرعامل موجب کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها است

تقویت پدافند غیرعامل موجب کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جلسه شورای معاونین اداره کل تقویت پدافند غیرعامل را در راستای کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان پیرامون مباحث مربوط به کارگروه فضای مجازی نکاتی را یادآور شد و گفت: لازم است از ظرفیت اتوماسیون اداری به صورت دقیق و کامل استفاده و در خصوص موارد مطرح شده در جلسه، کارگروه فضای مجازی اداره کل جمع بندی خود را انجام دهد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به وظایف پدافند غیرعامل این اداره کل اظهار کرد: لازم است با اتخاذ تدابیر لازم برابر سیاست ها و دستورالعمل های ابلاغی، زمینه نهادینه ساختن پدافند غیرعامل در برنامه ریزی، طرح ها و برنامه‌های این اداره کل فراهم شود.

وی تقویت پدافند غیرعامل اداره کل را در راستای کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها دانست و تاکید کرد: پدافند غیرعامل اداره کل باید به مسائل مربوط به جنگ نرم حساسیت داشته و در حوزه های مختلف فرهنگی، محتوایی، اطلاع رسانی و ... مباحث پدافند غیر عامل را مورد توجه قرار داده و برای حفظ سرمایه های اداره کل تلاش نماید.

در ادامه پس از مرور مصوبات جلسه قبل در خصوص برنامه‌های آتی معاونت‌های فرهنگی و هنری مباحثی مطرح و هریک از اعضای شورای معاونین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های انجام شده و در حال پیگیری پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین 22 تیرماه در دفتر مدیرکل برگزار شد.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید