اخبار

برگزاری نخستین جلسه شورای هم اندیشی نمایش شهرستان شاهین شهر و میمه

برگزاری نخستین جلسه شورای هم اندیشی نمایش شهرستان شاهین شهر و میمه
نخستین جلسه شورای هم اندیشی نمایش شهرستان با موضوع بررسی محدودیت های استفاده از سالن های نمایش و با حضور رئیس و معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه در دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، فرامرز رادمنش ضمن قدردانی از حضور اعضای شورای نمایش در جلسه، به محدودیت های حاصل از انتشار ویروس کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به شرایط و وضعیت فعلی و محدودیت استفاده از فضاها و سالن های نمایش لازم است با کمک گرفتن از فضاها و بسترهای ارتباطی و شبکه های اجتماعی و پرداختن به موضوعات و مسائل روز، حوزه نمایش همچون گذشته در مسیر رشد و ارتقاء و فرهنگ سازی باشد.

رادمنش همچنین با تاکید بر ضرورت تشکیل جلسات منظم و پیگیری فعالیت های حوزه نمایش و لزوم برنامه ریزی هدفمند در افق کوتاه مدت را با توجه به شرایط و محدودیت ها و توجه به پروتکل های بهداشتی یادآور شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ابراز خرسندی از تلاشها و اقدامات انجام شده در سال‌های گذشته، استمرار حرکت های تأثیر گذار حوزه نمایش با محوریت حفظ انسجام و همدلی گروه ها و هنرمندان تئاتر و تولیدات فاخر نمایشی را بسیار مهم برشمرد.

خاطر نشان می‌شود، در پایان جناب اکبر کشانی به عنوان رئیس شورای هم اندیشی تئاتر شهرستان معرفی شدند.

۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید