اخبار

استاد جزی زاده از جمله سرمایه‌های هنری اصفهان است

استاد جزی زاده از جمله سرمایه‌های هنری اصفهان است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، استاد جزی زاده را از جمله سرمایه‌ها و ارزش‌های هنری اصفهان برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با استاد جزی زاده با بیان اینکه استان اصفهان ظرفیت فراوانی در حوزه فرهنگی، هنری و گردشگری دارد، گفت: لازم است نگاه جدی به اقتصاد فرهنگ و هنر و اقتصاد خلاق داشته باشیم و درآمدهای استان را به سمت فروش آثار هنری هدایت نماییم چرا که در این شهر و استان هنرمندان بزرگ با آثار ارزشمندی وجود دارند که سرمایه و ظرفیت مغفول مانده اقتصادی اصفهان محسوب می‌شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان استاد جزی زاده را از جمله سرمایه‌ها و ارزش‌های هنری اصفهان برشمرد و افزود: استاد جزی زاده با تربیت شاگردان متعدد از شهرهای مختلف ایران تلاش داشتند هنر خود را به دیگران منتقل نمایند و اکنون نیز آثار هنری ارزشمندی از ایشان در دسترس داریم که می‌تواند در موزه‌ها به نمایش درآمده یا در حراج‌های هنری به فروش برسند و چرخه اقتصاد فرهنگ و هنر را به گردش درآورند.

وی با تاکید بر لزوم وجود یک موزه فاخر برای ارائه آثار هنری هنرمندان بزرگ اصفهان تصریح کرد: در اصفهان و سایر شهرهای کشور افراد زیادی مشتاق و علاقه مند به خرید آثار هنری هستند که ساخت و تجهیز یک موزه درخور شان این استان می‌تواند به این مهم کمک نماید.

ابراهیم مسکین مدیر بانک قرض الحسنه رسالت اصفهان نیز در این دیدار با تقدیر از فعالیت‌های هنری استاد جزی زاده از آمادگی این بانک برای ارائه تسهیلات قرض الحسنه به خریداران آثار هنری خبر داد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با استاد جزی زاده با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی و حمیدرضا ابوطالبی مسئول امور هنرمندان اداره کل 23 تیرماه در منزل این هنرمند انجام شد.

۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید