اخبار

حوزه‌های علمیه در جهت دهی فعالیت‌های فرهنگی نقش موثری دارند

حوزه‌های علمیه در جهت دهی فعالیت‌های فرهنگی نقش موثری دارند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: فعالیت‌های حوزه فرهنگ و هنر بسیار متنوع و متکثر بوده و حوزه‌های علمیه در جهت دهی فعالیت‌های فرهنگی با نگرش دینی به این حوزه نقش موثری دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان با تاکید بر ضرورت انعقاد تفاهم نامه فرهنگی بین دو مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی گفت: موفقیت در سایه تعامل، همدلی و همراهی اتفاق می‌افتد و باید همه ما در هدف گذاری و ماهیت همدل و متحد باشیم و در تصمیم گیری و تصمیم سازی متمرکز و در کار اجرایی اشکال مختلف، تنوع و سلیقه مدنظر قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بر لزوم شناسایی طلاب هنرمند و استعدادیابی در مباحث فرهنگی هنری تاکید کرد و افزود: وظیفه و رسالت نخست حوزه‌های علمیه پرورش طلاب دینی و مبلغ است و در کنار این مسئله، می‎توانید با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه‌های فرهنگی هنری نیز برای طلاب برنامه‌های مختلفی داشته باشید.

وی با اشاره به لزوم بهره مندی از پیوست فرهنگی و پیوست رسانه‌ای در اجرای برنامه‌ها اظهار کرد: فعالیت‌های حوزه فرهنگ و هنر بسیار متنوع و متکثر بوده و حوزه‌های علمیه و شخصیت‌های دینی در جهت دهی، تبیین و ترویج فعالیت‌های فرهنگی با نگرش دینی به این حوزه نقش موثری دارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قطبی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان نیز در این دیدار پیرامون تاریخچه و نحوه فعالیت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در شعبه اصفهان توضیحاتی بیان نمود.

خاطرنشان می شود، دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه اصفهان و همراهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 25 تیرماه در دفتر مدیرکل انجام شد.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید