اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان از نزدیک در جریان فعالیت رسانه‌های مستقر در مجتمع مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان از واحدهای مختلف این مجتمع از جمله دفاتر سرپرستی روزنامه‌های محلی و سراسری، خبرگزاری‌ها و هفته‌ نامه‌های استان و نیز سایر بخش‌های این مجموعه از جمله کتابخانه، محل توزیع روزنامه و فرهنگسرای رسانه بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت رسانه‌های مستقر در مجتمع مطبوعاتی قرار گرفت.

وی در بازدید از دفاتر رسانه‌های مستقر در مجتمع مطبوعاتی اصفهان با ابراز خرسندی بازدید و حضور در این مجتمع و بخش‌های مختلف آن گفت: بازدید از مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان یک افق خوب برای حمایت از رسانه‌ها به ما می‌دهد تا در خصوص ماموریت‌های خود به ویژه در عرصه رسانه و مطبوعات بتوانیم برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشیم.

حجت‌الاسلام معتمدی همچنین با بیان اینکه همگی ما مسئول به ترویج امر مهدویت هستیم، اظهار کرد: توجه روزانه به امام زمان عج و اینکه وجود مقدس ایشان حاضر و نسبت به حرکات ما ناظر هستند موجب برکات مادی و معنوی زیادی در زندگی کاری و شخصی انسان می‌شود.

وی با بیان اینکه حامی مطبوعات و موضوع آزادی بیان هستیم، خاطرنشان کرد: لازم است کلاس‌های آموزشی با موضوع مباحث حقوقی رسانه و مطبوعات برای مدیران مسئول و دبیران سرویس رسانه‌ها برگزار شود تا همگی آنها با قوانین مطبوعات آشنا شده و در جریان مسائل حقوقی رشته کاری خود بیش از گذشته قرار بگیرند.

احمدرضا دهانی مدیر مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان در ابتدای این بازدید به بیان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های این مجتمع پرداخت و گفت: بالغ بر 70 دفتر روزنامه، خبرگزاری و هفته نامه در مجتمع مطبوعاتی اصفهان مستقر هستند و برنامه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و ورزشی برای رسانه‌های مستقر در این مجموعه ترتیب دادیم.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل 25 تیرماه انجام شد.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید