اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن با رئیس اداره بهزیستی شهرستان

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن با رئیس اداره بهزیستی شهرستان
سیده مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن 25 تیرماه مصادف با روز بهزیستی و تامین اجتماعی با رئیس و کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیده مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن در این دیدار ضمن عرض تبریک هفته بهزیستی اظهار کرد: احسان و دستگیری توفیق الهی است که تنها نصیب عده ای می شود که سزاوار لطف پروردگارند. دستی که معبد نیکی و مجرای امداد باشد؛ دست خداست که از آستین خلق بيرون آمده و بهزیستی و کمک رسانی به هر شیوه ای که امکان آن فراهم شود لطفی است که شامل حال نیکوکاران می شود.

وی در ادامه افزود: فعالیت در مجموعه بهزیستی یکی از ارزشمندترین خدمات اداری است، چرا که افراد شاغل در این مجموعه در جهت خدمت به محرومترین اقشار جامعه و رفع نیاز ایشان تلاش می کنند که در نهایت رضایت الهی را در بردارد.

وی خدمت در بهزیستی را نوعی ایثار و از خودگذشتگی عنوان کرد و افزود: با وجود کمبود اعتبارات و منابع خدماتی به جامعه هدف، کارکنان بهزیستی با هدف جلب رضایت خداوند متعال و رفع مشکلات معلولین و ایتام نیازمند، تمام تلاش خود را به کار می گیرند که این خدمات، شایسته تقدیر است.

عبدالهی در پایان از تلاش های بی وقفه مردان و زنانی که در راستای جلب اعتماد و رضایتمندی و خدمت رسانی به مردم در زمینه حمایت های اجتماعی که جلوه ای زیبا از مهرورزی و خدمت به نیازمندان است، قدردانی و سلامتی و بهروزی آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود.

۲۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید