اخبار

تعمیق فرهنگ در گروی تقویت هنجارها است

تعمیق فرهنگ در گروی تقویت هنجارها است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دیدار با مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان تعمیق فرهنگ را در گروی تقویت هنجارها دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با تقدیر از فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی برگزار شده در این مجموعه صنعتی گفت: ذوب آهن یک صنعت مادر برای سایر صنایع بوده و به ویژه از بُعد اقتصادی، تولید فولاد و بی نیاز نمودن ایران از واردات آهن، اهمیت دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم توجه به پیوست فرهنگی در اجرای فعالیت‌های اقتصادی اظهار کرد: در جلسه آتی شورای فرهنگ عمومی بحث پیوست فرهنگی پروژه‌ها را بررسی کرده و با توجه به ضرورت این مسئله در تلاش هستیم برای آن مصوبات و دستورالعمل‌های اجرایی در استان داشته باشیم.

وی تعمیق فرهنگ را در گروی تقویت هنجارها دانست و تصریح کرد: شعار امسال بحث جهش تولید را مطرح کرده که در کنار توجه به این شعار، نصب العین قرار دادن آن در تمام هدف گذاری‌ها و برنامه ریزی‌ها، لازم است پیوست فرهنگی و رسانه‌ای پروژه‌ها را نیز مدنظر قرار دهیم.

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز در این دیدار به بیان برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی این مجموعه پرداخت و بر لزوم تعامل بین دو مجموعه ذوب آهن و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 28 تیرماه در دفتر مدیرکل انجام شد.

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۹:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید