اخبار

حجت الاسلام معتمدی عضو هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اصفهان شد

حجت الاسلام معتمدی عضو هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اصفهان شد
حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان عضو هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اصفهان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، با حکم دکتر بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان عضو هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اصفهان شد.

در متن این حکم آمده است:

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی

مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

همکاری در حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و روحیه سلحشوری و ثبت حماسه دلاور مردان ایران اسلامی افتخار و توفیق بزرگی است که نصیب شما گردید.

بی شک حفظ ارزش‌‌ها و حماسه سازی‌های فرزندان برومند و شجاع این مرز و بوم، در گرو اهتمام تمام علاقه مندان این عرصه می‌باشد.

با استعانت از خداوند سبحان و نظر به سوابق، تعهد، تجارب ارزشمند و شایستگی‌های علمی و تخصصی و با عنایت به تبصره(3) ماده (6) فصل دوم آیین نامه نحوه اداره مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، مصوب مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) جنابعالی به عنوان عضو هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اصفهان تعیین و منصوب می‌گردید.

ان‌شاءالله با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان والا مقام و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)و بهره گیری از قابلیت‌های خود و توانمندی‌های استان و همکاران محترم جهت انجام ماموریت‌های محوله، در راستای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس موفق و موید باشید.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید