اخبار

سعید طبیبیان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان شد

سعید طبیبیان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان شد
با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید طبیبیان به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، با حکم حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید طبیبیان به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای سعید طبیبیان

با سلام و احترام

نظر به سوابق ارزنده و شایستگی هایی که در جنابعالی سراغ دارم، شما را  با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان منصوب می نمایم.

شهرستان دهاقان با مردمانی مومن، متدین و انقلابی از مناطق خوش نام و اصیل در حوزه های مختلف فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی است و دارای ظرفیت‌های بسیار ارزشمندی در این زمینه می باشد، امید است جنابعالی با استعانت از خداوند متعال و با استفاده از تمام ظرفیت های موجود ، با هماهنگی  و همدلی مسئولان ، مردم و به ویژه اهالی فرهنگ و هنر آن شهرستان، منشاء خدمات ارزشمندی در زمینه های مختلف فرهنگی در این شهرستان باشید.

خاطرنشان می‌شود، حکم طبیبیان 31 تیرماه توسط حمیدرضا ملکوتی خواه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در فرمانداری دهاقان با حضور سید علی سجادی معاون فرماندار شهرستان به وی اعطا شد.

 
۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید