اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز با امام جمعه بادرود

دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز با امام جمعه بادرود
به منظور انجام فعالیت های فرهنگی و هنری در بخش اامامزاده(بادرود) در مناسبت های مختلف سال، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز با امام جمعه شهر بادرود دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، به منظور انجام فعالیت های فرهنگی و هنری در بخش اامامزاده(بادرود) در مناسبت های مختلف در طول سال، دیداری با حجت الاسلام والمسلمین علیرضا قاسمی امام جمعه شهر بادرود انجام شد.
در این دیدار ابتدا مشربی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز ضمن تشکر از همکاری های مستمر دفتر امام جمعه شهر بادرود در برگزاری برنامه های فرهنگی هنری و قرآنی در طول سال در بخش امام زاده(بادرود) از حضور مداوم امام جمعه و تلاش بی وقفه ایشان در جهت همکاری با اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز تقدیر به عمل آورد.
در این دیدار دو طرف در خصوص مناسبت های پیش رو نظیر عید قربان، روز عرفه، عید غدیر و ایام دهه محرم الحرام بحث و تبادل نظر کردند.
مشربی در این دیدار با اشاره به ظرفیت فضای مجازی در اشاعه و ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) را بسیار بالا دانسته و به استناد فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) کار فرهنگی در فضای مجازی را جهادی بزرگ و ارزنده قلمداد نمود.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تصریح کرد: با توجه به تقارن این مناسبت های بزرگ دینی و مذهبی با دوران مبارزه با بیماری منحوس کرونا، بهترین روش احیاء معارف اسلامی دینی از طریق کار در فضای مجازی است که هم اکنون شاهد فراگیری فضای مجازی در سطح جامعه نیز می باشیم.
در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمین قاسمی نیز بیاناتی را در خصوص برگزاری مراسمات در عید قربان، عید غدیر و ماه محرم الحرام ایراد نموده و خواستار مطرح نمودن این بحث مهم در جلسات شورای فرهنگ عمومی بخش امامزاده(بادرود) شد.

۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید