اخبار

جلسه هماهنگی برگزاری بزرگداشت هفته فرهنگی بویین میاندشت

جلسه هماهنگی برگزاری بزرگداشت هفته فرهنگی بویین میاندشت
اولین جلسه هماهنگی، بررسی و ارائه راهکارهای مناسب جهت برگزاری بزرگداشت هفته حجاب و عفاف و هفته فرهنگ و هنر شهرستان با حضور درویشی معاون فرمانداری بویین میاندشت و برخی از مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حسن کیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت در این جلسه با تشکر از تلاش ها و حمایت های ادارات در برگزاری هفته فرهنگی سال گذشته، در خصوص هفته فرهنگی شهرستان، اهداف برگزاری این برنامه، برنامه سال گذشته و استقبال از آن، شرایط موجود در اثر بیماری کرونا و نیاز مردم به برنامه های فرهنگی در این شرایط موجود مطالبی را بیان نمود.

سپس درویشی معاون فرمانداری شهرستان در خصوص نیاز به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان، کمک و مساعدت های مردمی در برنامه های فرهنگی، اهمیت فرهنگ و هنر و تاثیر آن بر مردم شهرستان و برنامه سال گذشته سخنانی را ایراد نمود.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت، دومین جلسه هماهنگی برگزاری بزرگداشت هفته حجاب و عفاف شهرستان با حضور زالی رئیس اداره آموزش و پرورش، مرادی رئیس اداره فنی و حرفه ای و برخی از مسئولین مراکز فرهنگی و قرآنی شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

ابتدا کیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیرمقدم به مدعوین در خصوص اهمیت حجاب و عفاف، وظایف دستگاه های فرهنگی و برنامه های هفته حجاب و عفاف مطالبی را بیان نمود.

سپس زالی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان در خصوص نیاز مردم به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان، اهمیت حجاب در بین مردم، همکاری با دستگاه های فرهنگی در اجرای برنامه ها، موضوع بیماری کرونا و مشکلات آن و استفاده بیشتر از فضاهای مجازی سخنانی را ایراد نمود.

در ادامه دیگر اعضای جلسه پیرامون دستور جلسه به بحث و گفتگو پرداختند.

 

 
۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید