اخبار

برگزاری نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مبارزه با کرونا در شبکه بهداشت شاهین شهر

برگزاری نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مبارزه با کرونا در شبکه بهداشت شاهین شهر
نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مبارزه با کرونا با حضور اقبال طاهرزاده رابط بهداشت و محمودی مسئول واحد مطبوعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه در سالن جلسات شبکه بهداشت شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، علی پارسا سرپرست شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر با قدردانی از حضور مدعوین با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مدظله العالی در وبینار با نمایندگان مجلس از همه مسئولین شهرستان خواست تا پروتکل های بهداشتی را بطور جدی رعایت کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: پرستاران و پزشکان چندین ماه است در خط مقدم مقابله با این ویروس هستند و خیلی از همکاران ما به دلیل ابتلا از خدمت رسانی محروم شدند و خدمات بر دوش دیگر همکاران است و برخی از پزشکان نیز به فیض شهادت نائل شدند.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر نیز در ادامه از همه مسئولان پیدا و پنهان که در زمینه کنترل بیماری تلاش می کنند تقدیر کرد و یاد و خاطره کسانی که به عنوان مدافعان سلامت جان به جان تسلیم گفتند گرامی داشت.

حسینی معاون سیاسی فرمانداری نیز با اعلام گزارش های اقتصادی تکان دهنده ای که در پی انتشار ویروس کرونا در جهان واقع شده به ضرورت رعایت همه جانبه نکات بهداشتی تأکید کرد.

از مصوبات این جلسه اهتمام کلیه ادارات شهرستان به انجام تبلیغات محیطی در سطح شهر و فرهنگ سازی جهت استفاده از ماسک و رعایت دیگر نکات بهداشتی بود.

۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید