اخبار

کانون فرهنگی هنری شهید خرازی شاهین شهر میزبان مسئولان فرهنگی شهرستان

کانون فرهنگی هنری شهید خرازی شاهین شهر میزبان مسئولان فرهنگی شهرستان
فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه به همراه امام جمعه شاهین شهر و سایر مسئولان فرهنگی شهرستان، در محل مسجد المهدی علیه السلام محله پردیس حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در ابتدا گزارش مختصری از فعالیت های پایگاه بسیج مسجدالمهدی علیه السلام در حضور جناب سرهنگ جهانگیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و معاون وی توسط فرمانده پایگاه ارائه شد و به طرح مواسات و توزیع بسته های معیشتی در بین محرومین منطقه نیز اشاره شد.

در ادامه این مراسم مسئولان با بازدید از نقاط مختلف مسجد، با کاربری جغرافیایی مسجد آشنا شدند.

این نشست با حضور در شبستان مسجد ادامه یافت و حجت الاسلام و المسلمین مرادی امام جماعت مسجد المهدی علیه السلام با خیر مقدم به مسئولان فرهنگی شهرستان و ابراز خرسندی از حضور آنان در مسجد به برخی از اقدامات عمرانی مسجد اشاره کرد و گفت: از سال 96 تا کنون 150 میلیون تومان در این مسجد هزینه و نقاط مورد نیاز مرمت شده است.

ذوالفقاری از اعضای هیأت امنای مسجد همچنین توضیحات تکمیلی وضعیت مسجد از ابتدای ساخت تا کنون را ارائه داد و با اشاره به برخی از مشکلات مسجد، از مسئولان حاضر خواستار رسیدگی شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر از اقدامات عمرانی و فرهنگی حجت الاسلام و المسلمین مرادی امام جماعت و اعضای هیئت امنا و سایر فعالان مسجد تقدیر و تشکر کرد و درخصوص مشکلات موجود مسجد خاطر نشان کرد: مکاتبه با دفتر امام جمعه و بیان مسائل و مشکلات مسجد بر عهده امام جماعت و هیئت امناء مسجد است و ان شاء الله به توفیق الهی و با پیگیری آنان، مشکلات مسجد رسیدگی خواهد شد.

در پایان فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه نیز با تقدیر و تشکر از فعالیت های حجت الاسلام والمسلمین مرادی و اقدامات فرهنگی هنری و عمرانی انجام شده و با تبیین طرح ملی فهما و یکپارچگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد از مدیرمسئول کانون شهید خرازی خواست تا با بهره گیری از ظرفیت سامانه بچه های مسجد به تقویت فعالیت های فرهنگی هنری مسجد عنایت بیشتری داشته باشد.

۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید