اخبار

بررسی وضعیت رسانه‌های شاهین شهر با حضور معاون سیاسی فرمانداری شهرستان

بررسی وضعیت رسانه‌های شاهین شهر با حضور معاون سیاسی فرمانداری شهرستان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در جلسه با معاون سیاسی فرماندار بر حمایت بیشتر دستگاه های شهرستان جهت رشد کمی و کیفی رسانه های شاهین شهر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه ای با محوریت بررسی وضعیت موجود رسانه های شاهین شهر در محل دفتر حسینی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این جلسه کمیت و تعداد نشریات فعال شهرستان و نحوه فعالیت آنان توسط محمودی کارشناس مطبوعات شهرستان طرح شد.

محمودی همچنین بر کیفیت عملکرد رسانه ها در شهرستان اشاره کرد و گفت: فعالیت های مطبوعاتی اصحاب رسانه شهرستان در مواردی قابل تقدیر است لکن در سطح مطلوبی نیست و نیاز به رشد کمی و کیفی دارد و این مهم با حمایت فرمانداری شهرستان و معرفی حضوری خبرنگاران و سایر اصحاب رسانه به رؤسای ادارات شهرستان میسر است.

فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در ادامه با تقدیر از فرمانداری شهرستان در راستای حمایت های مادی و معنوی از اصحاب رسانه شهرستان، گزارشی از فعالیت رسانه های محلی شهرستان در سال های گذشته ارائه داد.

رادمنش معرفی حضوری اصحاب رسانه را به مسئولین ادارات شهرستان، مهم برشمرد و بر حمایت های ادارات شهرستان از رسانه تاکید کرد.

در ادامه وزنه مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان، گزارشی از فعالیت رسانه های فعال شهرستان ارائه داد و برخی از رسانه ها را شایسته تقدیر دانست و افزود: تعداد افراد فعال در حوزه رسانه از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیش از 20 نفر معرفی شده اند درحالی که کمتر از 10 نفر آنان در حوزه خبر فعال هستند و فقط برخی شایسته تقدیر هستند.

در ادامه حسینی معاون سیاسی فرمانداری با تقدیر از فعالیت های اصحاب رسانه، بر اهمیت قلم و نحوه تهیه اخبار و انتشار آن در رسانه ها تصریح کرد و پرداختن به وضعیت کمی و کیفی رسانه ها را از مهمترین مسائل فرهنگی شهرستان دانست و تقدیر از فعالان رسانه ای را گامی برای تشویق سایر اصحاب رسانه در راستای کیفیت فعالیت آنان خاطر نشان کرد.

۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید