اخبار

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا از شرکت ترام چاپ شهرستان

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا از شرکت ترام چاپ شهرستان
طی بازدیدی که طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا از شرکت ترام چاپ به عمل آورد بیشتر واحد های این مجموعه مورد بازدید وی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، طی بازدیدی که سعید طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا و علیرضا مطهری کارشناس چاپ اداره از شرکت ترام چاپ به عمل آورد، بیشتر واحد های این مجتمع مورد بازدید وی قرار گرفت.

این مجتمع صنعتی در زمینی به مساحت ۷۴ هزار مترمربع با ۳۰ هزار مترمربع زیربنا در شهرک صنعتی رنگسازان رازی شهرضا مستقر و مجوز نقل مکان و توسعه خود را از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا دریافت نموده است. این شرکت بزرگترین مجموعه تولید جعبه های مقوایی در کشور و یکی از بزرگترین واحدها در سطح خاورمیانه است که در حوزه تولید انواع جعبه های صنایع شیرینی، شکلات، سلولزی و غذایی و.... فعالیت می‌کند.

در این دیدار احمدی مدیر عامل ترام چاپ با اظهار خرسندی از حضور طبیبیان در این مجتمع صنعتی به وجود برخی مشکلات و موانع در مسیر تولید و نصب دستگاه های چاپ اشاره کرد و از وی همکاری بیشتری را در رفع این مشکلات را خواستار شد.

طبیبیان نیز با اشاره به نامگذاری سال به نام جهش تولید ملی گفت: به اعتقاد بنده قدرتمند شدن اقتصاد ایران که مقام معظم رهبری نیز به کررات بر آن تأکید داشته و دارند، صنعتی شدن و افزایش تولیدات داخلی آن هم با کیفیت عالی می‌باشد که با عنایت به استعداد و ظرفیتهای وسیعی که در این شهرستان وجود دارد و با ارادۀ و خرد جمعی، مدیریت صحیح و تدوین و اِعمال سیاستهای درست می‌توان این مسیر را طی و به هدف موردنظر دست یافت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا با تشکر از ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری بیشتر مشکلات بوجود آمده هرچه زودترمرتفع شود. 

۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید