اخبار

تقویت اقتصاد فرهنگ و هنر در توسعه استان مدنظر قرار گیرد

تقویت اقتصاد فرهنگ و هنر در توسعه استان مدنظر قرار گیرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تقویت اقتصاد فرهنگ و هنر و تقویت مشارکت‌ها در حوزه زیرساخت های فرهنگی و هنری از جمله مواردی است که در توسعه استان لازم است مدنظر قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با نعمت الله اکبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان 4 مرداد دیدار و با وی پیرامون مسائل فرهنگی استان گفتگو نمود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان در این جلسه پیرامون ظرفیت‌های فرهنگ و هنر استان توضیحاتی بیان و اظهار کرد: اصفهان در حوزه فرهنگ و هنر سرآمد کشور بوده و لازم است تلاش شود برنامه‌های فرهنگی هنری فاخری در خور شان و نام این استان اجرا شود.

حجت الاسلام معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در این دیدار با اشاره به شرایط حوزه فرهنگ و هنر در این استان خاطرنشان کرد: اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی نقش بسیار مهمی در حوزه صیانت از هنرهای اسلامی و سنتی دارد، تقویت اقتصاد فرهنگ و هنر و تقویت مشارکت‌ها در حوزه زیرساخت های فرهنگی و هنری از جمله مواردی است که در توسعه استان لازم است مدنظر قرار گیرد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با حضور حمیدرضا ملکوتی خواه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و محسن میرانی رئیس اداره امور اداری و مالی این اداره کل انجام شد.

 

۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید