اخبار

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از چند دفتر رسانه‌ای کاشان

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از چند دفتر رسانه‌ای کاشان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از چند دفتر رسانه ای کاشان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی از دفتر روزنامه سراج، دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات، هفته نامه پردیسان نوین، دفتر دو هفته نامه سلام کاشان، دفتر سرپرستی روزنامه کاروکارگر، دفتر هفته نامه مردم‌سیلک و پایگاه خبری پیک سیلک، دفتر سرپرستی روزنامه اخبار اصفهان، پایگاه خبری پرتال خبری کاشان بازدید کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در بازدید از دفاتر نشریات و پایگاه های خبری شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های این رسانه ها بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر خبرنگاران شهرستان با یکدیگر تاکید کرد.

وی افزود: توسعه و تعالی جامعه در گرو رشد فکری و دانایی است و رسانه بستر ساز ارتقاء اطلاعات در جامعه می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با بیان راهکارهای مهم برای تاثیرگذاری بیشتر نشریات و پایگاه های خبری تصریح کرد: امروزه رسانه ای تاثیرگذارتر است که با انجام هدفگیری دقیق توانایی جذب مخاطبان بیشتری را داشته باشد و برقراری یک رسانه با میزان مخاطبان آن ارتباط مستقیمی دارد و افزایش میزان مخاطبان انگیزه ای برای ادامه قدرتمندتر کار یک رسانه است.

میثم نمکی افزود: صداقت و انصاف، سرعت در انعکاس و پوشش اخبار و نگاه حرفه ای از جمله شاخص های مهم دیگری است که خبرنگاران شهرستان باید به آن توجه ویژه ای کنند.

 گفتنی است: این بازدیدها طی روزهای دوم، سوم و هفتم مرداد ماه صورت گرفت که «حسین معافی» معاون و سر کار خانم نوابی کارشناس مطبوعات و تبلیغات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان نیز حضور داشتند، این بازدید ها ادامه خواهد داشت.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید