اخبار

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیامی منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت 12 مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامی یکى از قدیمی‌ترین و پرسابقه‌ترین نهادهاى نظام جمهورى اسلامى است که با موضوع سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی، نظارت و راهبری مراسم و مناسبت‌های ملی، مذهبی، سیاسی و انقلابی و با هدف زنده نگهداشتن ایام الله انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای والامقام، برای پاسداری از آرمان‌ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کند.

این شورا در طول 40 سال که از تاسیس آن می‌گذرد، با توکل به خداوند سبحان و بهره مندی از رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) به حرکت روبه رشد خود ادامه داده و با مدیریت مراسم ملی و انقلابی زمینه مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم در عرصه های مختلف را فراهم آورده است.

شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامی در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در ایجاد همبستگی تشکل‌ها و جناح‌ها در برگزاری مراسم و آیین‌های ملی مذهبی با ایجاد تمهیدات لازم برای حضور مستمر مردم در پاسداری از دستاوردهای انقلاب و ارزش‌های آن و نیز اعلام مواضع نظام جمهوری اسلامی نسبت به سیاست‌های استکبار جهانی نقش برجسته‌ای را ایفا کرده است.

امروز استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در جامعه جهت برگزاری هرچه با شکوه مناسبت‌های انقلابی، یکی از محوری‌ترین نقش‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است و این نهاد انقلابی به خوبی از عهده آن برآمده است.

مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در این خصوص فرموده اند: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی براساس یک نیاز واقعی و صادقانه شکل گرفت و این نهاد در طول سی سال گذشته نیز همواره براساس شناخت لحظه و نیاز عمل کرده است.

بر خود لازم می‌دانم 12 مرداد ماه سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را به متولیان و خدمتگذاران این نهاد انقلابی تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان مزید توفیقات آنان را خواستارم.

رمضانعلی معتمدی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید