اخبار

برگزاری مسابقات و برنامه‌های فرهنگی دینی در برخوار

برگزاری مسابقات و برنامه‌های فرهنگی دینی در برخوار
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برخوار از برگزاری دوره دو ساله شرح صحیفه سجادیه و نهج البلاغه توسط موسسه قرآنی مهر ولایت شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، داوود صابری با اعلتم این خبر گفت: دوره دو ساله شرح صحیفه سجادیه و نهج البلاغه توسط موسسه قرآنی مهر ولایت شهرستان برخوار برگزار می گردد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برخوار خاطرنشان کرد: با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در این دوره علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند به موسسه مهر ولایت شهرستان برخوار مراجعه نمایند.

وی همچنین با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن عید غدیر مسابقه مجازی با موضوع غدیر در دوسطح کودک و نوجوان توسط موسسه قرآنی مهر ولایت برخوار برگزار می شود، اظهار کرد: این مسابقه در دوسطح کودک (3 تا 6 سال) با موضوع شعر خوانی و نقاشی در مورد غدیر و در سطح نوجوان با موضوع دکلمه خوانی، کاردستی و خوشنویسی برگزار می شود.

صابری با اشاره به برگزاری مسابقه مجازی حفظ سوره نازعات توسط موسسه قرآنی مهر ولایت برخوار تصریح کرد: این مسابقه ویژه دختران وپسران نوجوان می باشد و در تاریخ 15 مرداد ماه در محل موسسه برگزار می‌شود.

 
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید